ébredés ébredő szívek lélekpatika önismeret önbizalom Blog: "béke"

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Ébredő Szívek hírei, béke

 

Meghökkentő!!!
Arra, ami most következik, még maga Indiana Jones a nagy kalandor is mélyen irigykedne rád!!!
Ne a halálod után, hanem még az életedben légy boldog és bölcs a Megoldás Titkával!
Miként szelídíthető meg a HALÁL, mint jelenség a világodban? 
Nem nevetséges az, hogy az emberek azt hiszik, hogy nincs eszközük rá, hogy még életükben felkészüljenek az egyszer majd bekövetkező halálukra garantált biztonsággal és veszély nélkül? 
Mi a teendőd, ha egy közeli hozzátartozód elhunyt és mardos a fájdalom?
Mit szólnál hozzá, ha a kegyelem elküldené hozzád a szerencsét, hogy adjon egy ajándékcsomagot, amiben nagy mesterek minden letesztelt ősi évezredek bölcsességén alapuló eszközök segítségét tartalmazza, amivel kiteljesítheted magad még életedben, nem félve soha többé már a haláltól, valamint mások elvesztésétől?
Hogyan lépj túl az elmúlás félelmén és nyerd el az erőt, mérhetetlen intelligenciát, testi egészséged és bőséges teljességed még életedben?
Szerinted milyen lehet úgy élni, hogy kirobbanó győzelemben sikeresen megsemmisíted az életed fő rettegéseit, és ez által az életed bátor, problémát nem ismerő igazi mély bőségességgé, kreatívsággá, gazdagsággá változik?
Akárhogy is nézzük, nagyon bő információ vár rád erről a témáról és a megoldásáról illetően, nemhogy vétek kihagyni, hanem egyenesen őrület!!!
Gyere fel és látogasd meg mindenképpen ennek a témának a hivatalos honlapját: http://www.arunnectar.hu/iskola
Meghökkentő!!!

Arra, ami most következik, még maga Indiana Jones a nagy kalandor is mélyen irigykedne rád!!!

Ne a halálod után, hanem még az életedben légy boldog és bölcs a Megoldás Titkával!

Miként szelídíthető meg a HALÁL, mint jelenség a világodban? 

Nem nevetséges az, hogy az emberek azt hiszik, hogy nincs eszközük rá, hogy még életükben felkészüljenek az egyszer majd bekövetkező halálukra garantált biztonsággal és veszély nélkül? 

Mi a teendőd, ha egy közeli hozzátartozód elhunyt és mardos a fájdalom?

Utolsó hozzászólás

Batori Zoli üzente 13 éve

I Moz 3:4" És monda a kígyó az asszonynak: Bizony nem haltok meg; "Az elkepzeles regikeletu.Hazugsag.

Tovább 

network.hu

 

 


"Leegyszerűsítve a világot kétféleképpen szemlélhetjük:

  • A világ egy nagy káosz.
  • A világ jól van úgy, ahogy van.


“A világ egy nagy káosz”

Oly sok energiába kerül mindenben hibát találni, és azzal kínozni magunkat, hogy néhányan lopnak és csalnak, hogy vannak lusták, vannak, akik túl sokat esznek, mások túl sokat költenek, vannak, akiknek kaviár jut, másoknak csak bab. Lehet, hogy a kalkuttai éhezőkre mutatsz, és azt mondod: “Minden rosszul működik a világban!” De a távolból megítélni olyan szituációkat, melyeket nem értünk teljesen, nem túl nagy segítség.

Tovább 

 

network.hu

 

 

 

„Nem az a lényeg, hogy egy háború valós, vagy valótlan indokkal tör ki. A győzelem nem lehetséges. A háborút nem azért indítják, hogy megnyerjék hanem, hogy folyamatosan vívhassák. Egy hierarchikus rendszer csak a szegénység és a tudatlanság talaján létezhet. Minden háborút a múlt igazol, de nem léteznek különböző múltak. Alapvetően minden háború megtervezett, hogy a társadalmat, az éh-halál mezsgyéjén tartsa. A háborút az uralkodó csoport robbantja ki, az alárendelt csoport ellen.

Tovább 

network.hu

 

 


„A teljes elfogadás a kulcs. Az a tolvajkulcs: minden ajtót kinyit.

Nincs olyan ajtó, amit az elfogadás ne nyitna ki. Ez egyszerűen olyan kulcs, ami minden zárba beleillik mert abban a pillanatban, hogy elfogadsz valamit, egy átalakulás indul meg a lényedben, hiszen nincs többé konfliktus. Nem vagy kettő. Az elfogadásban eggyé válsz, egységgé válsz.

Emlékezz az egységedre, a bonyolultságodra. Olyan csodálatos. A vágyak csodálatosak. A szenvedély jó  ha elfogadod, részvétté válik.

Utolsó hozzászólás

Batori Zoli üzente 11 éve

Elfogadni minden vágyat,indulatot,szenvedést?
Játsszunk el a gondolattal!
Richardó vágyik a házamra,feleségemre,munkahelyemre.Fogadja el a vágyait,mint természetes részét,s kövesse azt?Ez a boldogság kulcsa?A boldogság kulcsa az anarchia?

Tovább 

 Lelked békéje

15 éve | [Törölt felhasználó] | 19 hozzászólás

Lin-csi kolostorában egy reggel így szólt az apáthoz ifjú tanítványa, Jen-csao szerzetes:


- Mester! Éppen kerek egy évet töltöttem kolostorodban. Részt vettem foglalkozásokon, szorgalmasan dolgoztam, számos alkalommal vonultam vissza meditációra. Lelkem nyugalmát mégsem lelem. Most tehát elmegyek!

- Járj szerencsével, Jen-csao! - válaszolta hűvösen Lin-csi, s otthagyta a szerzetest.

Jen-csao megsértődött.

- Várj, Mester! Meg se kérded, hová megyek?

- Mindegy neked, hogy merre mész, Jen-csao!

Utolsó hozzászólás

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

nagyon rmélem szia

Tovább 

network.hu

 

 

 

Lehetőséget kapsz, hogy még közelebb kerülj az Istenséghez és toleranciában, elfogadásban és megengedésben éld az életed. Ezek a fogalmak táplálják az életet és a másokkal való kapcsolatot. Ennek elkezdéséhez meg kell tanulnod saját magadat elfogadni, saját magaddal szemben toleránsnak lenni. Ha ez sikerült, képes leszel nagylelkűen kiterjeszteni a toleranciát másokra is.


A világ nagyon unalmas lenne, ha mindenki olyan lenne, mint te.

Utolsó hozzászólás

Mátis Éva üzente 15 éve

Ölég lassan történt, igy van ez én koromban...

Tovább 

Emlékeztek az Állatkerti útmutatóra?

Devecseri Gábor vetette papírra a következő csodálatos sorokat is, szívemből szólnak most:

 

 

Imátlan ima

 

Befejezni a napot szépen,
bízni az óra örömében,
az álom hajóján kivárni,
szeretteinknek jót kívánni,
élőnek, holtnak, szeretteink
szeretteinek szép rend szerint
örömet kívánni mindahánynak,
(torló percek hullámot hánynak,
az órák az éjbe ömölnek),
örömet kívánni az örömnek.

network.huMahatma Gandhi születésnapi köszöntése az Erőszakmentesség világnapján, békés demonstrációval a békéért!

Légy része a világ legnagyobb és legnemesebb összefogásának!

Új - Zélandról hamarosan elindul a Világ Körüli Menet delegációja, három hónap alatt bejárva a Földet, a béke nevében.

 

 

 

Holnap, október másodikán Budapest összművészeti fesztivállal ünnepel: koncertek a Gödörben, utcai zenészek, Gödöllőn a Világbéke-gong megkongatásával, és élő Békejel alkotással hoznak békét!

Tovább 

 

Amit elhatároztál, csináld is végig... hacsak nem gondoltad meg közben magad.

(ismeretlen)

 

Aki könnyen viseli a múltját, az bizonnyal meghosszabbítja az életét.

(Paul Valéry)

 

A bölcsesség az, ha a megfelelő időpontban mondunk le a tökéletességről.

(Arthur Bloch)

 

Bármi történjen is az életben, a lefontosabb utat önmagunkban járjuk végig.

(ismeretlen)

 

A vágyaknak, még a legártatlanabbaknak is, az a bajuk, hogy alávetnek másnak és függővé tesznek bennünket.

Tovább 

Volt egyszer egy kisfiú, egy igen nehéz természetű kisgyerek - mondjuk ki, hisztis volt a kicsike.

Egyszer az apja a kezébe nyomott egy zacskó szöget:

-Tessék, fiacskám, ez játék, jó játék lesz: mindahányszor mérgelődni, vagy veszekedni támadna kedved, üss be inkább egy szöget az udvar végén kanyargó kerítésben.

 

Jó játék ez, tényleg, hűha, a kerítést felcicomázni! - gondolta a kisfiú.

Az első napon harminchétszer fogott kalapácsot, és verte be izzadva, nagy erőfeszítések közepette a szögeket a kemény fakerítésbe.

Utolsó hozzászólás

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

nem tudm iért, mert nekemis már gyerekkorban tört össze a lelkem ésmindig kisebbségi égrzés, de nem tudok továbblépni, amig nem rendződik le valami...ugyanakkor félek is az erősebbtől...és idáig még csak erősebbeket tapasztaltam......minden téren.((( Á....( ismétl fölösleges szócséplés...én sem érzek a másik lelkével, sokakéval igen, de mindekiével nem...ám akiket nagyobűn szerettem, azok bántásai fájnak a legjobban és azokat bántottam énis...Na. elég..mert meg fogom kapni, hogy menjek pszichológushoz, holottt a gyógyszeres kezelés nulla, kognitiv terápia az érintettekkel is csak felületi kezelés...((

Tovább 

Hozzon a mai nap igaz békét Neked,

Bízz az Istenben annyira hogy tudd, pontosan ott vagy, ahol most lenned kell,

Ne feledkezz meg a hitből fakadó végtelen lehetőségekről,

Használd adottságaidat és képességeidet, melyeket fentről kaptál, és oszd meg a szeretetet, melye megadatott Neked,

Légy elégedett annak tudatában, hogy Isten szeretett gyermeke vagy,

Legyen ez a tudat teljesen a Tiéd, és adja meg lelkednek a dal, a tánc, a játék, az öröm és a derű, a hála és a szeretet szabadságát,

Hisz ez mindannyiunk közös kincse!

Utolsó hozzászólás

Csizmadia Éva üzente 14 éve

Ez az Ima egészen olyan, mint egy Isten által küldött "szeretet üzenet" a számunkra, nincs más dolgunk, mint hitben beteljesíteni.
Köszönöm!!!:)

 

network.hu

A Prédikátorok könyvéből szeretnék pár sort felidézni most nektek, a mindennapi békesség és világosság reményében.

 

Fogadjátok szerettel, olvassátok megértéssel, éljétek türelemmel!

 

 

 

 

"Mindennek rendelt ideje van és ideje van az ég alatt minden akaratnak.

Ideje van a születésnek és ideje van a meghalásnak; ideje az ültetésnek, ideje annak kiszaggatásának a mi ültettetett.

Ideje van a megölésnek és ideje van a meggyógyításnak; ideje a rontásnak és ideje az építésnek.

Utolsó hozzászólás

Lőrincz Rita üzente 16 éve

Véletlenek nincsnek! Ezt tudjuk.
A feladat viszont az, hogy a felénk érkező "jeleket" először is felfogjuk, érzékeljük és érezzük. Már ez is nehézséget okoz a legtöbb ember számára: a fogékonyság.
Aztán a történések megértése, ami sokszor nem közvetlenül egy-egy esemény után következik be, hanem néha hosszabb idő utánn értjük csak meg, hogy miért kellett a dolgoknak így történniük.
...És minden véletlennek, hihetetlennek tűnő történésnek van tanulsága, csak struccként nem akarjuk sokszor tudomásul venni! :-)
Pedig igaz....

Tovább 

Brahmacsári Subhámrita Csaitanja, Ammá tanítványa és utazó nagykövete tart előadást mesteréről, tanításairól és személyes tapasztalatairól Magyarországon!

 

A program ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várnak június 6-án a Múzeum krt. 6-8. szám alatt található Gólyavár Rendezvényközpontban 14:00-20:00 óráig.

 A programra jelentkezni kell, bővebb információt ezen az oldalon találtok!

 

network.huMásnap egész napos elvonulásra lesz lehetőség, ahol személyes légkörben, elmélyültebben foglalkozhatsz Ammá tanításaival, és saját magaddal, lelki fejlődéseddel, ébredéseddel.

Tovább 

Az elõttünk álló spirituális út könnedén nyílik meg akár a mindennapos, úgymond profán cselekedeteinkben való elmélyülés során is.

Nincs szükség különleges, extrém technikákra, hiszen ezek elsajátítása csak az idõnket rbolja, ráadásul akár az ellekezõ hatást érhetjük el velük: az az érzés, hogy sikerült, hogy megcsináltuk, csakaz egónkat táplálja, azt erõsíti.

Fogadjuk el inkáb  zen mesterek bölcsességét, maradjunk egyszerûek, és fedezzük fel az istenit, a spiritualitás élmányét az egyszerû, apró, hétkönapi dolgokban.

Tovább 

Istenem, adj lelki békét, annak elfogadására, amin változtatni nem tudok,

bátorságot, hogy változtassak azon, amin tudok,

és bölcsességet, hogy felismerjem a különbséget.

Add, hogy csak a mai nap elfogadjam léted bizonyítékait, mint a békesség felé vezetõ utat, hogy elfogadjam a világot olyannak, amilyennek teremtetted, és nem úgy, ahogyan én akarom.

Hiszem, hogyha kinyújtom feléd a kezem, és elfogadom az akaratod, boldog és derûs leszek mindörökké.

 

Neinhold Niebuhr, 1926

Tovább 

Erõt kértem az Úrtól,

s Õ nehézségeket adott, melyeken megedzõdtem.

Bölcsességért imádkoztam,

és problémákat adott, melyeket megtanultam megoldani.

Elõmenetelt óhajtottam,

gondolkodó agyat adott és testi erõt kaptam, hogy dolgozzam.

Kértem bátorságot, és Isten veszélyeket adott, melyeket legyõztem.

Áhítottam, hogy szeretni tudjak,

és kaptam az Úrtól bajba jutott embereket, akiken segítsek.

Kegyes jóindulata helyett alkalmat kaptam a jóra,

és mindent megkaptam, amire szükségem volt.

Imádságom meghallgatásra talált.

Utolsó hozzászólás

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Tökéletesen igaz,"vigyázz,mit kérsz,mert megkaphatod":)

Tovább 

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu