ébredés ébredő szívek lélekpatika önismeret önbizalom Blog: "mester"

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Ébredő Szívek oldalán!

Csatlakozz te is Közösségünkhöz "Amit szeretünk, az szomorúságot, fájdalmat, szenvedést, bánatot, gyötrelmet okoz azáltal, hogy szeretjük." - Gótama

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2867 fő
  • Képek - 1303 db
  • Videók - 652 db
  • Blogbejegyzések - 1081 db
  • Fórumtémák - 94 db
  • Linkek - 109 db

Üdvözlettel,

Ébredő Szívek vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Ébredő Szívek hírei, mester

Kedves Mindenki! Szeretettel invitálunk Benneteket MÁRCIUS 15-én, délután 5 órára erre a budapesti programra, az Eötvös10-be. A rendezvény ingyenes, kérlek, adjátok tovább a hírt! <3 :) Köszönet :)

 

network.hu

 

„...az a szemnek láthatatlan"
Találkozás Sirio Mesterrel

2014. MÁRCIUS 15. 17:00
Eötvös10 Közösségi és Kulturális Színtér (1067 Budapest, Eötvös utca 10.)


 

Ki ne ismerné a „Kis herceg" történetét, s annak talán legtöbbet idézett részletét:

Tovább 

"...fél óra a Mester társaságában többet ér, mint ötven év meditáció egymagunkban." (Maulana Rumi)

2013. május 11. 16:00 MagNet Közösségi Ház
(VI.ker. Budapest, Andrássy út 98.)

 

network.hu

 

EGY SZÓ, EGY DALLAM, EGY PILLANTÁS

 

KÖNYVBEMUTATÓ és ÉNEK-KONCERT


konyv1_elso_borito

Sirio mester a kivételes misztikus tanító májusban ismét Magyarországra látogat, és ez alkalommal lehetőségünk nyílik a Vele való személyes találkozásra egy ének-koncert és könyvbemutató keretében.

Tovább 

 

network.huItt a december, közeledik a karácsony. Az ember bensejében megnyílik egyfajta örömteli várakozással teli állapot, és ahogy közeleg a karácsony, ez az érzés csak egyre erősödik bennünk. Aztán eljön a várva-várt ünnep, a szabadság, a pihenés, családdal-barátokkal való találkozás, mindenki igyekszik mosolygós és boldog lenni, szeretettel tekinteni mindenre és mindenkire, röviden: szeretetet adni-kapni. De mi is van mindennek a hátterében? Miért ez a nagy várakozás, készülődés, és miért igyekszik mindenki éppen most, ebben az időszakban a Szeretet szemüvegén keresztül látni mindent?

Utolsó hozzászólás

Batori Zoli üzente 13 éve

Koszonom Attila a bovebb ismertetest!

Tovább 

 

network.huEgy Szó. Egy Dallam. Egy Pillantás. Sirio Mesterrel

 

KÖNYVBEMUTATÓ és ÉNEK-KONCERT

Read More

 

A program időpontja:

2012. december 16. 10:00

 

Helyszín: SOTER Ezoterikus Klub és Teázó (Budapest, VI. ker., Dessewffy utca 53.)

 


Sirio Mester Magyarországra, Budapestre látogat, hogy bemutassa magyar nyelven megjelent legújabb könyvét, mely tanításainak és költeményeinek gyűjteményét tartalmazza, címe: 'Egy Szó. Egy Dallam. Egy Pillantás.'

 

 

A helyszínen a könyv kedvezményes áron 1500 Ft-ért vásárolható meg!

Tovább 

Kedves Mindenki!

 

Szeretettel hívlak Benneteket egy programra október hónapban.

 

network.hu

 

 

A programon való részvétel felbecsülhetetlen értékű, ezért ingyenes :) Hívjátok el ismerőseiteket is!


A program célja, hogy mindenki, aki eljön jól érezze magát, és találkozhasson egy Igaz Élő Mesterrel, meghallgathassa az előadását az Igazság megvalósításáról, amelyet Ő maga Önmagában már megtapasztalt és erről mindenki számára gyakorlati útmutatást tud adni.

Utolsó hozzászólás

Chakora Chakora üzente 13 éve

Sirio mester napjaink egyik egyedülálló nyugati Surat Shabd Yoga, vagy más néven Sant Mat Mestere, aki Európában és világszerte tanítja és mutatja be ennek a spirituális útnak a gyakorlatát. Tudása nem csak elméleti, hiszen hosszú évtizedek személyes tapasztalata és gyakorlata áll a háta mögött, mely hitelessé és életszerűvé teszi munkásságát.
Életrajzáról bővebben itt lehet olvasni: http://www.santbani.hu/hu/bemutatkozas

Tovább 

Kedves Mindenki :) Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy meditációs elvonulást. A program ingyenes; a résztvevőknek csupán a felmerülő személyes költségeiket kell megtéríteni (amit a szervezőknek is ugyanúgy meg kell fizetniük; mint szállás és étkezés). A részleteket lentebb olvashatjátok :) Mindenkit szeretettel várunk <3

 

network.hu

 

Sirio Mester 8 napos spirituális elvonulást tart Magyarországon

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!


Időpont: 2012. JÚLIUS 10-17.

Utolsó hozzászólás

Chakora Chakora üzente 13 éve

Szia Zoli! Köszönöm szépen a válaszodat. Igyekeztem kihangsúlyozni a részvételi díjnál, hogy ez a költségek fedezését jelenti. Ez a plakáton és a meghívó szövegében is szerepel.
"Részvételi díj: 4.900 Ft/fő/nap
Az ár a szállás és teljes (vegetáriánus) ellátás költségeit tartalmazza. A programon való részvétel ingyenes. Adomány adható, melyet kizárólag a szervezés költségeire fordítunk."
De tényleg megértem, hogy biztosan sokan akarnak hasznot húzni a "közösségi reklámból". Akkor felteszem újra a programhírt, most már a Te jóváhagyásoddal. Köszönöm. Szép estét. Dóri

Tovább 

network.hu

A spiritualitás sosem volt kelendőbb árucikk, mint válság idején.

Szorongó, csalódott, dühös embereket könnyű pár szép, lelkesítő szóval meghódítani, és manapság az tűnik a leghitelesebbnek, aki önmaga tanítói mivoltát is megkérdőjelezi.

Pedig bárki és bármi lehet a mi személyes Messiásunk, és nincs egyetlen, kizárólagos, üdvözítő Út.

Csak személyes utak vannak, és megvilágosodás, amikor elhagyjuk ezeket.

A megvilágosodás hajszolása sokak számára elkerülhetetlen lépcsőfok, másoknak szükség, többeknek megoldás, még több embernek azonban csak egy újabb menekülési útvonal a problémák megoldása helyett.

Utolsó hozzászólás

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Szia, Kedves

ez a meditáció tárgya :
"Ha nagyon röveden akarom összefoglalni, akkor azt mondanám, hogy látni tanít.
Arra, hogy a Te életedet csak Te élheted, ha nem vagy boldog, akkor azon csak Te változtathatsz. Ha akarod, a kezedbe ad egy lehetőséget, hogy felfedezd önmagad.
...."
a mély és a magas tudatállapotok középútja a szívben megy át! - ezért nyugodt és csendben a béke? - majdnem, hisz az Egyből vagyunk együttérzésben a boldoggal és a szenvedőkkel már jó ideje... szia, köszönöm

Tovább 

 Forrás: Prema Dhaara 31. oldal

Kicsoda Sai Baba valójában?

Sai Baba a felsőbb értelem azok számára, akik emberi formában élnek. A Szent Egy, aki az erőteredben lakik, itt lakik Sai Baba erőterében. Ahogy kezded magad megtartani a szívközpontban, és másoknak adni a szeretetet, amid van, akkor az, akit Avatár Sathya Sai Babaként ismersz, elvezet téged a szeretet egyre mélyebb és mélyebb szintjeire, hogy elmondhasd az igazat, hogy gondját viselhesd a Föld gyógyulásának, és hogy törődhess azokkal, akikkel egyébként nem barátkoznál.
Sai Baba azért is a szeretet mélyebb szintjeire vezet, hogy Isten segítségével ésszerű határt szabhass magad és azok közé, akik elvinnének tőled mindent, amit Isten adott.

Utolsó hozzászólás

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Kiment a Sai Babához és amikor visszajött erővel kényszerítette a családját erre.
Tilos volt beszélgetniük is.

Tovább 

network.hu A hegyekben utazgató Mester, egy különösen értékes követ talált a folyóban.

Másnap találkozott egy másik utazóval, aki enni kért, így hát a bölcs kinyitotta a csomagját, és megosztotta elemózsiáját a vándorral.

Az éhes vándor meglátta a drágakövet a Mesternél, és arra kérte őt, hogy adja neki.

 

A bölcs egy cseppnyi habozás nélkül adta neki a követ.

A vándor szerencséjének örvendezve továbbállt, mert tudta, hogy a drágakő olyan értékes, hogy élete hátralévő részében többé nem szenved semmiben szükséget.

Utolsó hozzászólás

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Gondolatébresztő, tanuságos, értékes gondolatok: Erzsébet

Tovább 

network.huAz életerő velünk születik, a vesénkben tárolódik, és amikor elfogy, meghalunk...A korral egyre csökken, de ha odafigyelünk, pótolhatjuk - levegővel, napfénnyel, életenergiát adó táplálékkal és szeretettel... A spirituális út célja pedig a kozmikus energiával való töltekezés.

Tovább...

Utolsó hozzászólás

jozsef attila üzente 17 éve

Még annyit szretnék veled tudatni hogy a Prána és a Csí mellet van egy csodálatos Magyar kifejezés a Krisztusszentlélek aki besél tebenned a lélegzésed átal. Mert ez az életerő beáramlása és kiáramlássa a folytonos energiának a fentartó ereje amej a testedet életben tarja,a szived átal.És ez a te megnyilvánulásodnak az allap feltétele. És ebből következik a élet beáramlása a testedbe hogy a teremtő igében megtudjál nyivánulni.Vagyis a hagod átal,mert az elméden keresztül a hangod átal nyivánulsz meg a teremtett világ mindenség számára.Ez ahang a te lelki rezonanciád hozza vonzásba mind azokat akiknek szól a te kinyilatkozásod. Mert amiről te beszélsz az az önmagadból kiáramló tiszta isteni megnyilánulásod a lelked forrásának egyedi lenyomata A te egyedi hangod frekvenciája az oktávok törvényeibe van beileszkedve.A betük és ahangok szimbólum rendszerében,amely az istei tövény ben van megírva.A teremtőnk átal. Ezért nagyon fontos hogy mit mondunk és mijjen indittatással. Mert tiszta szivel,lélekel cselekedjünk.Ez a test lélek egységében való jelenvalóságunk teremtő ereje .És ez felelősséggeljár ez a mi szeméjes létünk felelőssége. Annyival lesz jobb a világ amennyivel mi magunkat jobbá tudjuk tenni,és ez az emelkedetség a vonzástörvénye.Jézuskrisztus a midőnk megváltó istene is a mi szivünket vizsgálja majd meg mikor eljön megitélni élőket és holtakat.Aszivünk a mi lényünk központja.A szeretett tanitását is ide fogadod be az EGYETLEN ÉLŐ MINDENHATÓ TEREMTŐNK SZENTT TÖRVÉNYE. ezt tanitja a mi megváltó istenünkis .Mert én vagyok az út és az ajtó az atyánk házába.Hogyha nincs bennünk szeretet akkor hijába minden tudás-nemér semmit hogyha a szivedbenn nincs szeretet.Minden a szeretet tövényéből ered, a szeretethez való viszonyulásunk ban van elrejtve a jövőnk ! Attila .

 a szavak hatalma...

18 éve | [Törölt felhasználó] | 1 hozzászólás

Egyszer, amikor a Mester a szavak hipnotizáló erejérõl beszélt, valaki a terem hátuljából felkiáltott:

- Képtelenség! Ha azt mondom, hogy Isten, Isten, Isten, attól én még nem leszek isteni. Ha meg azt mondom, hogy bûn, bûn, bûn, gonosszá tesz az engem?

- Ülj le, te fattyú! - szólt a mester.

A férfit annyira elöntötte a düh, hogy néhány percbe telt, mire ismét meg tudott szólalni. Akkor aztán mindennek elmondta a Mestert.

A Mester pedig bûnbánó arccal azt mondta: - Bocsásson meg, uram, elkapott az indulat.

Utolsó hozzászólás

Jahnke Eva üzente 17 éve

Szeretnek kommentert irni, mert valami kesztet, de azt hiszem, ha hallgatok, sokkal erösebben kifejezem azt, amit mondani szeretnek. Legfeljebb a bolintasom ervenyes.

Tovább 

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu